Bonusy powitalne dla każdego w ComeOn!

Bukmacher ComeOn wprowadził trzy nowe oferty bonusów powitalnych! Mówiąc dokładniej oferta została dopasowana do zasobności portfela osób lubiących obstawianie wyników wydarzeń sportowych jak i emocje związane z rozgrywką w kasynie! Poznaj szczegóły przygotowanej oferty już dziś!

Bonusy powitalne dla każdego w ComeOn!

Od teraz osoby nowo zarejestrowane w ComeOn mają do wyboru jeden z trzech dostępnych bonusów powitalnych: Bonus powitalny 300% do 150 zł, Bonus powitalny 100% do 250 zł oraz Bonus powitalny 50% do 500 zł!

Bonus powitalny 300% do 150 zł

Jest to z pewnością oferta skierowana do graczy mniej zamożnych. Lekki jak wiatr bonus na dobry początek. Wpłacając 50 zł, masz 200 zł na grę! Bonus dostępny jedynie dla graczy, którzy nie skorzystali jeszcze z żadnej oferty powitalnej bukmachera ComeOn. Odbierz bonus już dziś!

Bonus powitalny 100% do 250 zł

Oferta skierowana do osób dysponujących nieco większym budżetem. Dla twardo stąpających po ziemi klasyczny bonus na start. Wpłacając 250 zł, masz 500 zł na grę! Bonus dostępny jedynie dla graczy, którzy nie skorzystali jeszcze z żadnej oferty powitalnej bukmachera ComeOn. Odbierz bonus już dziś!

Bonus powitalny 50% do 500 zł

Oferta skierowana do osób z grubym portfelem. Ognista oferta dla graczy VIP. Wpłacając 1000 zł, masz 1500 zł na grę! Bonus dostępny jedynie dla graczy, którzy nie skorzystali jeszcze z żadnej oferty powitalnej bukmachera ComeOn. Odbierz bonus już dziś!

Co również ważne w przypadku powyższych ofert bonusowych – każdy klient może skorzystać tylko z jednego rodzaju oferty powitalnej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy i Promocje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.