Bet365 – Opis, Opinie, Bonusy, Rejestracja

Bukmacher Bet365 to profesjonalna angielska firma, która gwarantuje 100% bezpieczeństwa i 200% dobrej zabawy. Multum dostępnych opcji sprawi, że godzinami będziesz przesiadywał na stronie przeglądając co rusz aktualizowane statystyki i wyniki meczów. Przyjazna dla oka i bardzo przejrzysta szata graficzna to jedna z wielu zalet stworzona z myślą o graczu.

Bet365 bez tajemnic: zalety, wady…

Główną zaletą dla klienta polskojęzycznego jest fakt, iż serwis bet365 dostępny jest w języku polskim. W razie problemów możesz skorzystać z pomocy – również w ojczystym języku. Aktywna jest usługa polskiego Biura Obsługi Klienta, z którą możesz skontaktować się przez czat na żywo, e-mail lub telefon. Udzielą ci oni wszelkich informacji związanych z serwisem.

Prócz typowych gier, jak piłka nożna czy koszykówka znajdziesz na stronie mało popularne w Polsce i nie tylko, dyscypliny typu: Sporty Celtyckie, Krykiet, Darts, Futsal czy znane w Anglii wyścigi psów. Ale to dopiero początek opcji, które oferuje serwis. Czymże byłby hazard bez czynnego brania udziału w zabawie – bet365 o tym nie zapomniał i udostępnił opcję gry na żywo oraz szeroką gamę transmisji sportowych na żywo.

Hazard to przede wszystkim kasyno i gry. Bet365 o tym również pamiętało. W swojej ofercie ma do dyspozycji multum gier rodem z Las Vegas. Hazard to nie tylko zabawa ale i możliwość wzbogacenia się. Wielu profesjonalistów zarabia kroci na tego typu grze. Wbrew zasadzie, żeby wygrać, nie wystarczy grać – trzeba mieć jeszcze szczęście i przede wszystkim wiedzę. Pomocne okazać się mogą tabele ze statystykami, które udostępnia Ci serwis.

Wady? Ciężko jest mówić o wadach w kontekście bet365. Aczkolwiek jedną udało nam się znaleźć, choć i w tym przypadku ciężko mówić że to wada… Chodzi o system wpłat / wypłat a dokładniej o to że wypłaty możemy dokonać tylko i wyłącznie metodą jaką dokonaliśmy wcześniej wpłaty… Czyli np. jeżeli depozyt był zrobiony przy użyciu netellera, to i wypłata musi być zrobiona w ten sam sposób.

Bet365 w wielu przypadkach oferuje najwyższe kursy na rynku, sprawia to, że według nas jest to obecnie najlepsze miejsce do gry w sieci. Jednak Ty, czytając przez nas przygotowane zestawienie, zdecyduj sam!

Rejestracja w bet365 krok po kroku!

1) Rejestracja w bet365 nie jest czymś trudnym, gdyż serwis został całkowicie przetłumaczony na język polski. Informacja zawarte poniżej mają na celu pomoc gdyby jednak wystąpiły jakiekolwiek problemy podczas rejestracji. Aby dokonać rejestracji w bet365 – kliknij tutaj – i postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami…

2) W nowym oknie otworzyła Ci się strona startowa bukmachera bet365 – teraz w prawym górnym rogu kliknij „Rejestracja” – link zaznaczony na screenie obok… W tym momencie powinien otworzyć Ci się formularz rejestracyjny zwany „Otwórz konto”. Należy go wypełnić poprzez podanie kolejno następujących danych: Kraj Zamieszkania – wybieramy polska; Tytuł – czyli płeć; Imię; Nazwisko; Znany jako – możemy pozostawić puste; Data urodzenia; Adres; Miejscowość; Województwo – możemy pozostawić puste; Kod pocztowy; Adres e-mail; Potwierdź e-mail; Numer kontaktowy – należy podać rzeczywisty numer telefonu – będzie przydatny przy procesie weryfikacyjnym; Język – polski; Strefa czasowa – CET; Rodzaj kursów – dziesiętne; Nazwa użytkownika – czyli nasz login – unikalna nazwa potrzebna do zalogowania – jeżeli podana nazwa przez nas będzie już w bazie danych zostaniemy poproszeni o stworzenie nowej; Hasło – hasło którego używać będziemy do logowania się na nasze konto; Potwierdź hasło – wpisujemy jeszcze raz hasło podane wyżej; 4-cyfrowy numer bezpieczeństwa – podać i zapamiętać – przydatne w razie jakichkolwiek problemów i kontaktach z supportem; Potwierdź numer bezpieczeństwa; Bonus/Kod polecający – najlepiej pozostawić pole puste – pozwoli to korzystać w pełni z wszystkich oferowanych przez bet365 ofert bonusowych jak i tych przygotowanych przez nasz serwis; Następnie zaznaczamy pola, że chciałbym otrzymywać informację związane z ofertą bet365 oraz pole związane z akceptacją regulaminu i faktem że ma się skończone 18 lat. Na koniec klikamy w pole REJESTRACJA – i w ten o to prosty sposób otworzyliśmy właśnie konto w bet365!

3) Kolejnym oknem, które nam się pojawi po rejestracji jest okno „Depozyty” – w tym o to miejscu możemy dokonać pierwszej wpłaty lub też po prostu zamknąć to okno i wrócić tu w przyszłości… Jeżeli zdecydujemy się dokonać depozytu to: Wybieramy metodę płatności i wypełniamy pola wymagane do dokonania depozytu daną metodą. Wszystko opisane jest po polsku więc i z tym nie powinno być żadnych kłopotów!

>>>>>>> Rejestracja w bet365.com – kliknij tu! <<<<<<<

Jak oceniasz bukmachera bet365?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (17 votes cast)
Bet365 - Opis, Opinie, Bonusy, Rejestracja, 8.6 out of 10 based on 17 ratings