Supertoto – Opis

Supertoto to nic innego jak piłkarski totolotek. Nie jest to skomplikowana gra aczkolwiek polecana jest głównie osobą, które interesuje się piłką nożną. Zasady tej gry są takie, iż co jakiś czas, najczęściej w soboty na stronie Unibet.com lub innych oferujących supertoto, wyświetlany jest kupon, na którym widnieje 14 meczów piłki nożnej rozgrywanych w weekendy.

Supertoto – internetowy odpowiednik totoligi

Naszym zadaniem, podobnie jak w totolidze, jest wytypowanie, która drużyna może wygrać, a która przegrać, lub obstawić remis. Aby ułatwić wybory graczowi można skorzystać z tzw. podpórek dzięki którym istnieje większe prawdopodobieństwo wygranej. Możemy więc zdecydować się na pół-podpórkę, czyli typowanie dwudrogowe np. wygra lub zremisuje gospodarz, wygra gospodarz lub drużyna gości, wygra lub zremisuje drużyna gości. Pełna podpórka natomiast oznacza, iż gracz typuje trzydrogowo, czyli wszystkie 3 możliwe wyniki meczu tj. zwycięstwo gospodarzy, remis lub też zwycięstwo gości.

Koszt gry? Jak dobrze pamiętam koszt jednego zakładu / kombinacji w rodzimej totolidze wynosił 50 groszy. W przypadku standardowej gry supertoto – w której typujemy 14 spotkań – koszt jednego zakładu / kombinacji wynosi tylko 10 euro centów. Jak widać koszt gry jest porównywalny – jednak wygrane w internetowym supertoto są znacznie wyższe niż w rodzimym totolotku. Oczywiście należy pamiętać także o tym, że jeśli zdecydujemy się grać z podpórkami koszt naszej gry odpowiednio wzrasta od ilości zawartych podpórek – jednak jednocześnie z tym wzrastają nasze szanse na wygraną!

Ciekawostką, choć nie polecaną przeze mnie osobiście, jest to, że jeśli gracz nie chce sam wybierać wyników meczy może skusić się na inną formę, mianowicie taką, że system automatycznie zrobi to za niego czyli tzw. chybił-trafił.

Grywać w supertoto możemy od poniedziałku do soboty gdyż wtedy wystawiany jest kupon. Dodatkowo dla tych którzy wytypują i wyślą swoje kupony stosunkowo wcześniej tj, kupon weekendowy np do poprzedzającej środy przewidziany jest rabat w wysokości 10%. Nasz kupon jest wygrany wtedy, gdy trafimy min. 11 z 14 spotkań. Oczywiście najwyższe wygrane przewidziane są za trafienie wszystkich 14 meczy. Jeżeli w danym tygodniu uda się to tylko jednej osobie otrzyma ona dodatkową wygraną – do tej pory było to 100.000 Euro!

Gdzie grać w supertoto? W Internecie możemy odnaleźć wiele firm bukmacherskich, które pragną przyciągnąć do siebie graczy po przez posiadanie w swojej ofercie Supertoto. My mieliśmy przyjemność i możliwość wysyłania zakładów w wielu firmach i wnioski są takie, że najlepiej to robić w serwisie Unibet.com. Zawieranie zakładów jest dość łatwe i przejrzyste co sprawia przyjemność grającym. Dla bardziej zaawansowanych są specjalne narzędzie, które pozwalają w bardzo krótkim czasie wysyłać wiele zakładów przygotowanych wcześniej w dokumencie .txt

Gra w Supertoto daje szansę na wielkie wygrane – nie przegap tej okazji!