Dafabet – Opis, Opinie, Bonusy, Rejestracja

Dafabet to firma bukmacherska powstała w Azji w 2004 roku. Na swoim kontynencie należy do grona największych graczy, dlatego nie dziwi fakt, że w 2010 roku jej kierownictwo postanowiło wejść do Europy, również do Polski. Od tego czasu dostępna jest przygotowana w języku polskim strona internetowa bukmachera, która oferuje mnóstwo zakładów z wielu dyscyplin sportowych. Gracze polecają Dafabet z uwagi na atrakcyjne kursy, dobre wsparcie i wysokie, regularne bonusy. Światowa opinia publiczna może kojarzyć azjatycką firmę ze współpracy sponsorskiej z wielkimi klubami i sportowcami (np. drużyny Everton, Aston Villa, Celtic Glasgow i piłkarze Luis Figo, Alan Shearer).

Dafabet bez tajemnic: zalety, wady oraz bonusy

Oferta firmy

Choć Dafabet proponuje internetowe kasyno i gry hazardowe online, w tym pokera, to podstawę jej oferty stanowią zakłady sportowe. Możliwość obstawiania wyników meczów i wydarzeń z prawie 30 dyscyplin daje szanse na zarobek miłośnikom nie tylko piłki nożnej, koszykówki czy hokeja, ale również snookera, krykieta, MMA, a nawet rzutek. Wszystkie ligi świata, różne rodzaje zakładów, możliwość obstawiania w systemie live i przede wszystkim wysokie stawki – to główne korzyści oferowane przez Dafabet. Gracze chwalą azjatyckiego bukmachera także za duże limity i krótki czas oczekiwania na wypłatę. Minimalna stawka dla pojedynczego zakładu to 1 zł.

Wpłaty i wypłaty

Chcąc wpłacać lub wypłacać pieniądze w ramach Dafabet, należy uprzednio założyć konto w usłudze Skrill. Większość doświadczonych graczy zapewne już je posiada, jednak wielu nowych adeptów nie ma świadomości, że jest ono praktycznie niezbędne przy obstawianiu zakładów bukmacherskich. Najniższa dozwolona kwota, którą można przelać na konto w Dafabet, wynosi 40 zł, natomiast najwyższa – 300 tys. zł. Co istotne, ani wpłaty, ani wpłaty nie są obciążone opłatami.

Wsparcie

Wysoką jakość supportu oferowanego przez Dafabet potwierdza możliwość skorzystania z kilku kanałów komunikacji z firmą. Jedną z nich jest kontakt za pośrednictwem poczty e-mail – w sprawie pomocy wystarczy wysłać wiadomość na adres plsupport@dafabet.com. Dostępna jest też tradycyjna infolinia pod numerem telefonu +800-7423-2274. Z kolei na stronie bukmachera znajduje się formularz kontaktowy i chat, który pozwala na rozmowę na żywo z pracownikiem firmy.

Bonusy dla graczy

Dafabet proponuje bonusy mające przyciągnąć nowych i zatrzymać obecnych użytkowników. Gracze, którzy nigdy wcześniej nie mieli konta u azjatyckiego bukmachera, mają szansę na otrzymanie nawet 100% wpłaconego depozytu do kwoty max. 150 zł. O 20%, do kwoty max. 150 zł można zaś powiększyć każdą następną wpłatę. Aby otrzymać bonus, obie grupy graczy muszą skorzystać z niego w ciągu 30 dni przy kursie min. 1.50 – z tą różnicą, że stałym graczom wystarczy dwukrotne obrócenie depozytem, a nowi są zobligowani do trzykrotnego obrócenia.

>>>>>>> Rejestracja w DAFABET – kliknij tu! <<<<<<<
Jak oceniasz bukmachera Dafabet?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (6 votes cast)
Dafabet - Opis, Opinie, Bonusy, Rejestracja, 7.2 out of 10 based on 6 ratings