Typowanie – Systemy

Oprócz zwykłych kuponów jakie możemy uzyskać w firmach bukmacherskich mamy możliwość zawierania także zakładów systemowych. Postaram się teraz przybliżyć najciekawsze z nich.

2 z 3 – Jest to system składający się z 3 zakładów znajdujących się w 3 selekcjach. Co najmniej 2 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.

2 z 4 – System ten składa się z 6 zakładów które są zawarte w 4 selekcjach. Co najmniej 2 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.

3 z 4 – System ten składa się z 4 zakładów które są zawarte w 4 selekcjach. Co najmniej 3 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.

2 z 5 – System ten składa się z 10 zakładów które są zawarte w 5 selekcjach. Co najmniej 2 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.

3 z 5 – System ten składa się z 10 zakładów które są zawarte w 5 selekcjach. Co najmniej 3 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.

4 z 5 – System ten składa się z 5 zakładów które są zawarte w 5 selekcjach. Co najmniej 4 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.

2 z 6 – System ten składa się z 15 zakładów które są zawarte w 6 selekcjach. Co najmniej 2 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.

3 z 6 – System ten składa się z 20 zakładów które są zawarte w 6 selekcjach. Co najmniej 3 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.

4 z 6 – System ten składa się z 15 zakładów które są zawarte w 6 selekcjach. Co najmniej 4 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.

5 z 6 – System ten składa się z 6 zakładów które są zawarte w 6 selekcjach. Co najmniej 5 gier musi zostać poprawnie wytypowanych aby można było odebrać wygrana.

2 z 7 – System ten składa się z 21 zakładów które są zawarte w 7 selekcjach. Co najmniej 2 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.

3 z 7 – System ten składa się z 35 zakładów które są zawarte w 7 selekcjach. Co najmniej 3 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.

4 z 7 – System ten składa się z 35 zakładów które są zawarte w 7 selekcjach. Co najmniej 4 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.

5 z 7 – System ten składa się z 21 zakładów które są zawarte w 7 selekcjach. Co najmniej 5 gier musi zostać poprawnie wytypowanych aby można było odebrać wygrana.

2 z 8 – System ten składa się z 28 zakładów które są zawarte w 8 selekcjach. Co najmniej 2 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.

3 z 8 – System ten składa się z 56 zakładów które są zawarte w 8 selekcjach. Co najmniej 3 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.

4 z 8 – System ten składa się z 70 zakładów które są zawarte w 8 selekcjach. Co najmniej 4 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.

5 z 8 – System ten składa się z 56 zakładów które są zawarte w 8 selekcjach. Co najmniej 5 gier musi zostać poprawnie wytypowanych aby można było odebrać wygrana.

6 z 8 – System ten składa się z 28 zakładów które są zawarte w 8 selekcjach. Co najmniej 6 gier musi zostać poprawnie wytypowanych aby można było odebrać wygrana.

Patent – System ten składa się z 7 zakładów które są zawarte w 3 selekcjach. w każdej selekcji znajduje się 1 zakład pojedynczy, 3 zakłady podwojone oraz 1 potrojony. Co najmniej jedna selekcja musi być poprawnie wytypowana aby można było odebrać wygrana.

Trixie – System ten składa się z 4 zakładów które są zawarte w 3 selekcjach. Muszą być co najmniej 3 zakłady podwojone i 1 potrojony. Minimum 2 gry muszą być poprawne wytypowane aby można było odebrać wygrana.

Yankee – System ten składa się z 11 zakładów które są zawarte w 4 selekcjach. W każdej selekcji znajduje się 6 zakładów podwojonych, 4 potrojone i 1 poczwórny. Minimum 2 gry muszą być poprawne wytypowane aby można było odebrać wygrana.

Heinz – System ten składa się z 63 zakładów które są zawarte w 6 selekcjach. W każdej selekcji znajduje się 15 zakładów podwojonych, 20 potrojonych, 15 poczwórnych, 6 piątkowych i 1 szóstkowy. Minimum 1 gra musi być poprawna wytypowana aby można było odebrać wygrana.