OddsRing – Opis, Opinie, Bonusy, Rejestracja

Bukmacher OddsRing to stosunkowo nowa firma w szczególności na rynku bukmacherskim dla klientów polsko-języcznych. Jednak ich oferta bonusowa na tle innych uznanych marek wygląda dość oryginalnie i bogato (bonus od pierwszej wpłaty). OddsRing zamierza przyciągać nowych graczy sporym bonusem 200% do 600 złotych (przy koncie w walucie Euro nawet do €200), co w tej chwili jest najlepszym bonusem na zakłady sportowe jaki możemy znaleźć na tego typu stronach. Dodatkowo kursy na popularne zdarzenia są atrakcyjne i konkurencyjne odnośnie innych bukmacherów.

OddsRing – Odbierz 600 PLN / $200 / €200 na start w OddsRing

Mimo wąskiej oferty zakładów sportowych uważam, że dla typowego gracza jest ona wystarczająca i zaspokoi jego oczekiwania. W OddsRing możemy obstawić takie dyscypliny jak: Piłka Nożna, Koszykówka, Football Australijski, Tenis, Hokej na Lodzie, Baseball, Darts, Futsal, Krykiet oraz Piłka Ręczna. Zakłady live w OddsRing nie mogą się pochwalić wysokim poziomem. Jednak codziennie znajdziemy tutaj najpopularniejsze zdarzenia z wielu dyscyplin co zadowoli znaczną część typerów. Natomiast oferta zakładów pobocznych jest obszerniejsza w czasie obstawiania na żywo niż przed meczem!

Bukmacher OddsRing oferuje swoim klientom również kasyno, w którym można zagrać korzystając z osobnego bonusu. OddsRing dodatkowo udostępnia nieskomplikowaną aplikację na telefony komórkowe: android, ios, windows.

OddsRing stanie się miejscem na Twoje codzienne zakłady ponieważ poza klubem gracza oraz bonusem powitalnym posiada bardzo sprawny system wpłat/wypłat co uprzyjemnia współprace właśnie z tym bukmacherem. Do dyspozycji są najważniejsze metody dokonywania wpłat/wypłat. Ja użyłem wpłaty/wypłaty za pomocą Skrilla (dawniej Moneybookers), i ku mojemu zaskoczeniu nie tylko wpłata ale również wypłata przebiegła błyskawicznie. Moja wypłata została zrealizowana w niespełna godzinę od jej zlecenia co na tle konkurencji wypada bardzo dobrze. Dodatkowo OddsRing nie wymagał nadsyłania dokumentów potwierdzających moją tożsamość!

Bonus od pierwszej wpłaty aż do 600 zł / $200 lub €200

Bonus powitalny w OddsRing to innowacyjny pomysł w bonusach bukmacherskich. Kwota bonusu jest dość pokaźna i wynieść może aż 200 euro jeżeli konto założymy w walucie euro. Co najważniejsze bonus nie zostaje dodany nam do konta natychmiast po wpłacie! Po prostu bonus musimy uwolnić poprzez zdobycie odpowiednią ilość punktów – punkty te zdobywamy poprzez zawieranie zakładów. Przy odrobinie szczęścia nasz bonus możemy uwolnić nawet jednym zakładem! Co również ważne nie ma żadnych ograniczeń czasowych na uwolnienie bonusu jak i to, że w trakcie jego uwalniania możemy dokonywać wpłaty czy wypłaty. U konkurencji zazwyczaj wypłata przed zrobieniem wymaganego obrotu bonusem równa się utrata bonusu – tu obaw, że bonus nam przepadnie po prostu nie ma!

W jaki sposób uwalniasz bonus? Kwota bonusu wyrażona w zł x 8.33 da nam liczbę wymaganych punktów bonusowych do zdobycia by uwolnić bonus. Otrzymujesz 1 punkt bonusowy za każde 3 zł wygrane lub przegrane. Każdy postawiony więc przez Ciebie zakład powoduje, że coraz bliżej jesteś wypłaty swojego bonusu. Bez względu na kurs oraz bez względu na to, czy Twój kupon jest wygrany czy przegrany.

Przykład: Dokonaliśmy depozytu w wysokości 300 zł a więc nasza kwota bonusu wynosi 600 zł. (2 x 300 = 600 zł). W związku z powyższym potrzebujemy zdobyć 5000 punktów bonusowych (600 x 8.33 = 5000) by otrzymać nasz bonus!
Grając zakład za 50 zł po kursie 1.4, wygrywamy 20 zł co też przekłada się na otrzymanie 6,66 punktów bonusowych. Grając kolejny zakład za 50 zł przegrywamy, w takiej sytuacji otrzymujemy 16,66 punktów bonusowych. Jeśli zdobędziemy wymagane 5000 punktów bonusowych, 600 zł bonusu pojawi się na naszym koncie!

Jak założyć konto u bukmachera OddsRing?

Rejestracja konta gracza u bukmachera oddsring zajmuje niespełna 5 minut! Stosuj się do poniższych wskazówek a będziesz miał pewność, że wykonałeś wszystko prawidłowo!

Krok 1 -> Kliknij Tu – aby w nowym oknie otworzyć stronę pl.oddsring.com;

Krok 2 -> Na nowo otwartej stronie klikamy w buton/odnośnik „Rejestracja” co sprawi, że otworzy nam się formularz rejestracyjny.

Krok 3 -> Wypełniamy formularz. W polu „Kod bonusowy:”, wpisujemy kod: typerms2014. Pozwoli to na korzystanie z wszystkich atrakcji jakie będziemy przygotowywać we współpracy z bukmacherem OddsRing!

Następnie wypełniamy standardowe pola jak: adres email, imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu, wybieramy walutę konta, hasło oraz potwierdzenie hasła. Na końcu potwierdzamy, iż jesteśmy osobą pełnoletnią i akceptujemy regulamin OddsRing. Po tym wszystkim pozostaje nam kliknąć w przycisk zarejestruj!

Krok 4 -> Pozostaje nam już tylko aktywować konto. By to zrobić należy kliknąć w link aktywacyjny nadesłany w mailu powitalnym. Po aktywacji można się już zalogować na swoje konto gracza, dokonać pierwszego depozytu i zacząć typować wyniki!

Program lojalnościowy OddsRing

Jak widać oferta bukmachera nie ogranicza się tylko do bonusu powitalnego! Program lojalnościowy to wielki plus bukmachera. Zbierasz punkty za każdy postawiony zakład i odbierasz nagrody!

Uczestnictwo w programie lojalnościowym następuje automatycznie od momentu rejestracji konta i polega na zdobywaniu punktów bonusowych (w sposób opisany przy okazji bonusu powitalnego). Co ważne – punkty zebrane do uwolnienia bonusu powitalnego wliczają się do programu lojalnościowego. W momencie osiągnięcia wymaganego progu punktów, możesz je wymienić na nagrody bądź gotówkę, według rozpiski zawartej poniżej:

OddsRing Bonus

Podsumowując, bukmacher oddsring choć nowy na rynku wywarł na mnie pozytywne wrażenia. Oferta skierowana głównie w kierunku zakładów sportowych sprawia, że nie stracimy środków korzystając z innych uroków hazardu. Bonus powitalny i Klub gracza to oferty, które powinny zainteresować każdego typera. A więc nie zwlekaj i zarejestruj się w OddsRing już dziś!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (5 votes cast)
OddsRing - Opis, Opinie, Bonusy, Rejestracja, 8.6 out of 10 based on 5 ratings