Bet770 – NetBet – Opis, Opinie, Bonusy, Rejestracja

Powstały w 2001 roku bukmacher Bet770 szybko stał się jednym z najbardziej popularnych miejsc na rynku brytyjskim. Bet770 to także jeden z najbardziej znanych bukmacherów online w Europie. Firma posiada również europejską licencję, która pozwala witrynie zaoferować gry i zakłady zgodne z prawem Unii Europejskiej. Bet770 jest bezpieczne, niezawodne i chronione przy użyciu możliwie najlepszych metod.

Bet770 bez tajemnic: zalety, wady oraz bonusy

Bet770 ma do zaoferowania bardzo szeroki wybór zakładów sportowych i pomocnych nam statystyk a wszystko to w miłej i przyjaznej dla oka szacie graficznej strony. Na dzień dzisiejszy strona nie posiada polskiej wersji językowej – ale wkrótce ma to się zmienić. Obsługa serwisu jest na tyle prosta że nie trzeba być orłem z języka angielskiego by poradzić sobie z nawigacją.

Bet770 jest firmą w pełni wypłacalna potwierdzoną przez wielu graczy. Wypłaty na karty kredytowe i moneybookers są szybko realizowane i nie są od nich pobierana żadne prowizje. Aby dokonać wypłaty potrzebny jest skan dowodu i zrzut z moneybookers choć firma coraz częściej realizuje wypłaty bez tych wymogów. To co wyróżnia Bet770 od innych firm na rynku są najlepsze i najciekawsze oferty bonusowe. Szczególnie największym powodzeniem cieszy się free bet 70E. Polega on na tym ,że jeśli nie trafimy naszego pierwszego zakładu Bet770 zwróci nam postawioną sumę do wysokości 100 Euro.

Bet770 to idealny bukmacher dla zaawansowanych graczy a to dlatego iż brak mu polskiej wersji językowej. Jednak mamy nadzieję że informacje zawarte na stronie sprawią, że również mniej doświadczeni gracze postanowią skorzystać z ich oferty.

Rejestracja w bet770 krok po kroku!

>>>>>>> Rejestracja w bet770.com – kliknij tu! <<<<<<<
Jak oceniasz bukmachera bet770?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (9 votes cast)
Bet770 - NetBet - Opis, Opinie, Bonusy, Rejestracja, 7.7 out of 10 based on 9 ratings