Bwin – Opis, Opinie, Bonusy, Rejestracja

Serwis Bwin.com jest dziś jedną z największych firm bukmacherskich na świecie. Powstały w 1999 roku pod nazwą Simon Bold (Gibraltar) Ltd. w 2001 r. został przejęty w 100 procentach przez notowaną na giełdzie i mającą siedzibę w Wiedniu firmę bwin Interactive Entertainment AG. Obecnie spółka ta jest częścią grupy bwin.party, a główną spółką matką jest bwin.party digital entertainment plc, spółka zarejestrowana na Gibraltarze oraz notowana na londyńskiej giełdzie. Bukmacher oferuje bowiem sporo ciekawych rozwiązań i z pewnością każdy gracz znajdzie tam coś dla siebie. Szczególnie popularne są zwłaszcza zakłady bukmacherskie.

Bwin bez tajemnic: zalety, wady oraz bonusy

Na Bwin.com obstawiać możemy wiele dyscyplin sportu. Do nich zaliczyć możemy na przykład dziedziny takie jak piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, hokej na lodzie, futbol amerykański, tenis stołowy, Formuła 1 czy skoki narciarskie. Obstawiać możemy jednak też zakłady w dyscyplinach, które generalnie są mniej popularne. Z nich szczególnie ciekawe mogą być sporty takie jak baseball, bowls, darts, krykiet, rugby oraz snooker. To nie wszystko, bo obstawiać tu możemy również wyścigi konne i wyścigi psów. W sumie jest to zatem prawie 40 kategorii z tysiącami wydarzeń.

Gdy już zdecydujemy się na konkretną dyscyplinę sportu, to możemy skorzystać z wielu pomocnych funkcji, dzięki którym dowiemy się jak najkorzystniej obstawiać zakłady. Znajdziemy tam więc wyniki poszczególnych meczów, czy statystyki zawodników i drużyn. Wszystkie wyniki obserwować możemy także na żywo, dzięki czemu będziemy na bieżąco z różnymi informacjami. Każdy początkujący gracz może przy tym skorzystać z zakładki ,,Mój pierwszy zakład’’. Pomocne będą również zakładki ulokowane przy konkretnych dyscyplinach, w których znajduje się poradnik typera. Bardzo ciekawe jest też to, iż firma Bwin oferuje możliwość dokonywania zakładów tradycyjnych przed meczem oraz w trakcie trwania konkretnego spotkania – są to zakłady live, które wyzwalają niesamowite emocje. Pozwalają też obstawić wynik na podstawie rzeczywistej dyspozycji zawodników danego dnia.

Oprócz zakładów bukmacherskich serwis Bwin.com oferuje dodatkowo możliwość gry w Pokera online. Miłośnicy innych gier karcianych wybrać mogą Blackjacka, czy Ruletkę, które znajdziemy w Kasynie. Poza tym mamy szansę zagrać w liczne gry automatowe, takie jak King Kong, czy Joystick Generation.

Firma Bwin dba o to, by użytkownicy serwisu spędzali tu czas bezproblemowo. Stąd dane klientów są szyfrowane, a w razie czego pomocą służy dział wsparcia, z którym skontaktujemy się przez e-mail, telefon i faks.

Rejestracja w bwin krok po kroku!

>>>>>>> Rejestracja w bwin.com – kliknij tu! <<<<<<<
Jak oceniasz bukmachera bwin?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (8 votes cast)
Bwin - Opis, Opinie, Bonusy, Rejestracja, 7.6 out of 10 based on 8 ratings