Unibet – Opis, Opinie, Bonusy, Rejestracja

Firma Unibet jest jednym z największych i najlepszych bukmacherów w Europie i na świecie, oferującym bardzo szeroką ofertę gier losowych w Internecie. Z jej usług korzysta dzisiaj aż 6,2 mln klientów w ponad stu krajach. Co ciekawe, Unibet był też pierwszym operatorem bukmacherskim, który umożliwił robienie zakładów online w języku polskim.

Unibet bez tajemnic: zalety, wady oraz bonusy

Oferta firmy jest bardzo szeroka. Zarówno miłośnicy zakładów, jak i zwolennicy rozmaitych gier online odnajdą tutaj coś dla siebie – w asortymencie operatora znajdziemy chociażby świetnie rozwiniętą sekcję Kasyna, w której możemy zagrać np. w Ruletkę, Keno, Black Jacka, Pokera, czy na przeróżnych automatach. Najważniejszą działalnością firmy, która przyniosła jej sukces na całym świecie, są jednak niewątpliwie zakłady bukmacherskie.

Unibet oferuje bardzo szeroki wachlarz dyscyplin (ponad 50!), z których nawet najbardziej wymagający typer odszuka swoją ulubioną. Znajdziemy tutaj nie tylko popularne sporty, takie jak: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis, hokej, żużel, skoki narciarskie, baseball, sporty walki, czy piłka ręczna, ale również sporą liczbę dyscyplin niszowych takich, jak futsal, kłusaki – trotting, cyclo-cross, pesapallo, golf oraz krykiet. Możliwości wyboru konkretnych konkurencji są naprawdę duże i w porównaniu z innymi firmami bukmacherskimi naprawdę godne polecenia. Dodatkową opcją, oprócz standardowych Zakładów, która cieszy się ogromnym powodzeniem, jest platforma Zakładów na żywo oraz Zakłady specjalne. Ponadto, Unibet proponuje stosunkowo wysokie kursy, co w połączeniu z tak szeroką ofertą powoduje, że rzesza klientów wciąż rośnie.

Na uwagę zasługują również promocyjne akcje operatora, dzięki którym przyciąga on wciąż nowych graczy – to chociażby powitalny bonus w wysokości 100%, w ramach którego możemy otrzymać nawet do 400 PLN zaczynając grę w Kasynie Unibet. Co więcej, od czasu do czasu, operator przelewa na konta stałych klientów darmowe środki, które zachęcają do dalszej gry i są niezwykle miłą niespodzianką.

Unibet to firma, która jest godna polecenia nie tylko ze względu na bardzo atrakcyjną i szeroką ofertę, będącą jedną z najlepszych na rynku. Warto również podkreślić, że jest to firma solidna, zaufana i w pełni bezpieczna. Podejmując grę u tego operatora możemy być pewni, że działamy w pełni legalnie, a środki z wygranych są gwarantowane. Dowodem na to, jest chociażby fakt, że Unibet podlega certyfikacji branżowej organizacji ochrony graczy eCOGRA w kwestii odpowiedzialnego oraz sprawiedliwego grania i jest regularnie audytowany. Firma jest też aktywnym działaczem najważniejszych fundacji, które zajmują się świadomą i uczciwą grą. Ponadto w latach 2006, 2008 i 2009 przez międzynarodowy magazyn eGaming Review został jej przyznany tytuł najlepszego europejskiego operatora zakładów sportowych.

Unibet to dobry wybór dla wszystkich graczy, szczególnie ze względu na atrakcyjny, szeroki wachlarz możliwości stawiania zakładów, ciekawą ofertę rozmaitych gier online, stosunkowo wysokie kursy, perspektywę dobrych wygranych, a przede wszystkim pełne bezpieczeństwo.

Rejestracja w unibet krok po kroku!

>>>>>>> Rejestracja w unibet.com – kliknij tu! <<<<<<<
Jak oceniasz bukmachera unibet?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (10 votes cast)
Unibet - Opis, Opinie, Bonusy, Rejestracja, 8.0 out of 10 based on 10 ratings