BETMASTERCUP w bet-at-home!

Weź udział w comiesięcznej walce w BETMASTERCUP organizowanym przez bet-at-home i wygraj fantastyczny zegarek „SPEEDMASTER PROFESIONAL” o wartości ponad 3 tyś euro lub jeden z bonów – 500 i 300 euro! Obstawiaj mecze i wyniki innych wydarzeń sportowych i wygraj dodatkowe nagrody!

bet-at-home.comBETMASTERCUP w bet-at-home!

BET MASTER CUP rozpoczyna się każdego miesiąca na nowo i trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego. Dodatkowa rejestracja nie jest wymagana a każdy gracz bierze automatycznie udział w konkursie. Do rankingu jesteśmy dopisywani zaraz po tym jak trafimy zawarte zdarzenia. Im wyższy kurs i stawka na kuponie tym więcej zdobywamy punktów.

Udział w promocji biorą zakłady pojedyncze, kombinacyjne, systemowe i wielokrotne. Zakład musi być zawarty za minimalną kwotę 1 euro (lub walucie odpowiadającej wartości 1 euro) i kursie powyżej 1,00. Punktacja jest aktualizowana codziennie i jest dostępna na www.bet-at-home.com.

Gracze o największej ilości punktów nagradzani są atrakcyjnymi nagrodami. Co miesiąc najlepiej typujący gracz otrzymuje atrakcyjny zegarek Speedmaster Professional o wartości ponad 3200 euro. Za drugie i trzecie miejsce otrzymujemy bony o wartości 500 i 300 euro.

Nie zwlekaj, nowa edycja rusza już 1 stycznia 2013. Zaloguj się lub Zarejestruj się i odbierz 350 PLN bonusu powitalnego od bet-at-home! Zajrzyj w zakładkę o bet-at-home i zapoznaj się z opisem tej firmy lub kliknij bezpośrednio na baner obok by otworzyć konto. TUTAJ znajdziesz informacje o bonusie jak i poznasz opinie o bet-at-home. Zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy Typerskie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.