Zagraj bez ryzyka i wygraj Nissana GT-R! Dołącz do Expekt.com!

Zarejestruj konto gracza u bukmachera expekt.com i zagraj zakład bez ryzyka! Dodatkowo teraz obstawiając zakłady akumulowane składające się z 4 lub więcej zdarzeń masz szansę wygrać przepięknego Nissana GT-R! Nie zwlekaj i dołącz do Expekt już dziś!

 

Aby skorzystać z oferty cashbak do 222 pln w Expekt należy:

1) Zarejestrować konto w Expekt! Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i aktywuj konto przy pomocy linku zawartego w e-mailu wysłanym na Twój adres e-mail podany podczas rejestracji.

2) Dokonaj pierwszej wpłaty i zagrać pierwszy zakład! Jeżeli przegrasz swój pierwszy zakład to bukmacher expekt zwróci ci jego wartość do kwoty 222 zł. Pieniądze te można od razu wypłacić – nie podlegają żadnemu obrotowi!

Kwalifikujący zakład to dowolny zakład pre-live na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład live. Zakłady systemowe są wyłączone z oferty. Cashback nie dotyczy trafionych zakładów.

Wygraj super samochód!

Dodatkowo teraz w exepkt do wygrania jest Nissan GT-R. Wystarczy wnieść zakład składający się z 4 zdarzeń i trafić 20 razy z rzędu! Dokonaj tego jako pierwszy i odbierz kluczyki!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy i Promocje i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.