Do 800 PLN bonusu w Bet-at-home z okazji MŚ!

Bukmacher Bet-at-home przygotował na Mistrzostwa Świata w Brazylii bardzo atrakcyjną promocję. Teraz każdy klient bet-at-home, zarówno posiadający już konto lub dopiero zamierzający zarejestrować się, może otrzymać aż 800 zł bonusu! Promocja trwa do 27 czerwca!

800 PLN BONUSU OD BET-AT-HOME NA MISTRZOSTWA ŚWIATA!

Zastosuj się do poniższych wskazówek i skorzystaj z bonusu już dziś!

-> Po zarejestrowaniu się bądź zalogowaniu się na swoje konto gracza klikamy „Teraz doładuj konto gracza”;
-> Następnie wybieramy metodę wpłaty środków na konto i dokonujemy wpłaty;
-> Klikamy zakładkę „Zarządzanie kontem”;
-> Wchodzimy w dział „Bony i Bonusy” i wybieramy opcję „Skorzystaj z Bonusu”;
-> W pięciocyfrowe pole wpisujemy kod „CUP14” potwierdzając przyciskiem „Skorzystaj z Bonusu”;
-> Do konta gracza zostanie natychmiast dopisana kwota do 800 zł. Np jeśli wpłacimy 1600 zł lub więcej otrzymamy 800 zł.

Warunki i zasady bonusu

-> Bonus to nie tylko jeden depozyt a suma wszystkich wpłat od 3 czerwca do 27 czerwca (godz.12:00). Jeśli więc na przykład przez najbliższe dni dokonamy trzy wpłaty 200 zł + 200 zł + 200 zł w wyżej wymienionym terminie i aktywujemy bonus to otrzymamy 300 zł.
-> Należy pamiętać, że bonus będzie ważny jeśli w tym okresie nie będzie dokonanej żadnej wypłaty przed jego aktywacją.
-> Bonus może zostać wykorzystany tylko w zakładach sportowych (tradycyjnych i na żywo).
-> Wpłaconą kwotę łącznie z przyznanym bonusem należy obrócić trzykrotnie w ciągu 90 dni i po minimalnym kursie 2.00 (w zakładach pojedynczych lub kombinacyjnych) przed możliwością żądania wypłaty.
-> Bonus przypada oczywiście tylko na jedno konto gracza należące do niego osobiście, rodziny, gospodarstwa domowego lub jednego komputera.

Przeglądając oferowane obecnie bonusy na zakłady sportowe przyznać trzeba, iż jest to bardzo atrakcyjna promocja z niewielkim wymaganym obrotem, dzięki której możemy zwiększyć swoje środki o 50% na typowanie meczy Mistrzostw Świata.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy i Promocje i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.