F1 – Brazil Grand Prix

To już ostatni wyścig sezonu 2012 a my wciąż nie wiemy kto zostanie mistrzem, kto stanie na podium wśród kierowców oraz kto zajmie drugie miejsce wśród zespołów. W niedzielny wieczór, o godz 17:00, odbędzie się Grand Prix Brazylii i patrząc na wyniki piątkowych treningów, a także niedzielne prognozy pogody – możliwy deszcz – wyścig ten zapowiada się bardzo emocjonująco.

 

Wśród kierowców będą toczyć się dwa atrakcyjne dla kibiców pojedynki. Pierwszy oczywiście o najważniejsze trofeum, między Sebastianem Vetellem i Fernando Alonso, obu kierowców dzieli 13 punktów. Drugi pojedynek toczyć będzie Lewis Hamilton z Kimim Räikkönenem, a stawkę będzie najniższe miejsce na podium kończącego się sezonu. W tym miejscu należy wspomnieć, iż toczy się również rywalizacja o drugie miejsce w klasyfikacji konstruktorów, gdzie Ferrari wyprzedza Mclarena tylko o 14 punktów.

FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2012 w detalach:

Data wyścigu: 25 Listopad 2012
Nazwa toru: Autodromo Jose Carlos Pace
Liczba okrążeń: 71
Długość okrążenia: 4,309 km
Dystans wyścigu: 305,909 km
Rekord okrążenia: 1:11.473 – JP Montoya (2004)

Nasze prognozy na kwalifikacje i wyścig:

Naszym wielkim faworytem do wygrania kwalifikacji jak i również wyścigu będzie Lewis Hamilton. Kursy oferowane na takie rozwiązanie w tym momencie wynoszą odpowiednio 2,2 oraz 2,75 (za bet365).

Gotowi jesteśmy również postawić na to, iż na torze nie pojawi się samochód bezpieczeństwa, bet365 wycenił to na kurs 3,25. Jednak w tym miejscu należy pamiętać o prognozach pogodowych, według których możliwy jest deszcz i ewentualnie wstrzymać się z zagraniem do samego wyścigu lub po prostu grac to ostrożniej.

Zapraszamy do czynnej dyskusji na naszym forum, zapewne pojawią się tam typy i przemyślenia odnośnie najbliższego wyścigu tuż po zakończeniu pierwszych treningów!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje Sportowe i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.