Rozdajemy 10 voucherów na mecz Irlandia – Polska!

6 lutego przy pełnych trybunach, jak zapowiadają władze irlandzkiej federacji, zmierzą się dwie sympatyzujące ze sobą ekipy Irlandii i Polski. Do spotkania doszło dzięki polskim i irlandzkim kibicom, którzy wyszli z inicjatywą rozegrania tego meczu. Pomysł narodził się już w czasie trwania Euro 2012 w Polsce, kiedy to kibice obu krajów świetnie się razem bawili i wspierali.

bet-at-home.com

Aviva Stadium bo tak nazywa się stadion w Dublinie może pomieścić 45 tysięcy ludzi i wszystko na to wskazuje, że wypełni się on po brzegi, gdyż mecz cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

Reprezentacje Polski czeka sprawdzian z bardzo wymagającym rywalem. Dotychczas graliśmy z Irlandczykami 23 razy z czego 10 wygraliśmy, 8 zremisowaliśmy i 5 przegraliśmy. Ostatnie towarzyskie spotkanie w 2008 roku zakończyło się naszym zwycięstwem 3:2. Jedną z bramek strzelił w tym meczu Robert Lewandowski i oby udała mu się ta sztuka znów, gdyż nie zdobył gola w reprezentacji od czerwca – meczu otwarcia z Grecja na Euro 2012.

Polacy zagrają w tym meczu bez kontuzjowanego Łukasza Piszczka, podstawowego gracza naszej obrony. Mimo wszystko jak pokazał wygrany sobotni mecz z Rumunią Polacy mają wartościowych zmieników i zapewne trener Waldemar Fornalik nie będzie miał więcej problemów z zestawieniem podstawowej jedenastki, gdyż pozostali są w pełni do dyspozycji trenera.

Ten mecz to powrót do reprezentacji Artura Boruca, który w Southampton zbiera dobre opinie. Przy słabszej ostatnio formie Macieja Szczęsnego i nie grającego Tytonia zapewne Boruc będzie w jedenastce rozpoczynającej spotkanie.

Biało-Czerwoni najprawdopodobniej rozpoczną spotkanie w składzie:
Boruc – Wawrzyniak, Glik, Wasilewski, Boenisch – Grosicki, Krychowiak, Błaszczykowski, Obraniak, Mierzejewski – Lewandowski

Emocji zapewne nie zabraknie ale żeby dodać jeszcze ich więcej mamy dla państwa 10 zupełnie darmowych voucherów na kwotę 20zł od bukmachera bet-at-home.

Wszystkie szczegóły jak odebrać darmowy bon (nic nie musisz wpłacać) dowiesz się na naszym forum.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje Sportowe i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.