„Jasnowidz” w Comeon.com

„Odliczamy do 2013” – to 31 niepowtarzalnych ofert, w tym i na zakłady bukmacherskie, przygotowane przez bukmachera ComeOn. Celebruj nadejście 2013 roku inną promocją każdego dnia Grudnia. Sprawdź szczegóły promocji przygotowanej na dziś…

Promocja na dzień 8 grudnia – JASNOWIDZ:

Obstaw jakikolwiek dzisiejszy mecz w angielskiej Premier League u bukmachera Comeon za minimum €10 (lub równowartość tej kwoty w innej walucie) i przewidź ile według Ciebie padnie bramek we wszystkich 9 meczach ligi angielskiej w dniu dzisiejszym. 25 najdokładniej typujących graczy otrzyma bonus – €20 każdy. Po złożeniu zakładu wyślij swój typ na następujący adres: 2013Countdown@comeon.com przed startem gier.

Warunki Promocji:
1. Musisz postawić jeden zakład za minimum €10 po kursie 1.5 lub większym.
2. Musisz wysłać mail na 2013Countdown@comeon.com z tematem ‚Goal Predictor = x goals’ gdzie x to liczba bramek.
3. Maksymalnie 1 bonus na konto z wymogiem obrotu 6x po kursie 1.5 i większym.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w ComeOn – jest to najlepszy moment by je otworzyć – KLIKNIJ TEN LINK – zarejestruj się w Comeon i skorzystaj z promocji JASNOWIDZ jak i przede wszystkim promocji startowej dla nowych graczy, w której możesz otrzymać dodatkowo 200PLN na obstawianie meczy.

Zapraszamy do dyskusji na forum. W konkursie „Polski Typer” którego pierwsza runda zostanie rozegrana w najbliższy weekend znajdują się mecze premier league. Zapraszamy do oddawania swoich typów!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy i Promocje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.