€5 na start w Bet-at-Home!

Wypróbuj bukmachera bet-at-home w naszej fantastycznej promocji! Tylko teraz masz możliwość otrzymania Vouchara o wartości 5 euro do wykorzystania na zakłady sportowe! Zarejestruj się już dziś w Bet-at-home, postępując według naszych wskazówek by otrzymać swój Voucher o wartości 5 Euro!


€5 na start w Bet-at-Home!

Postępuj według poniższych wskazówek i odbierz swój Voucher o wartości 5 euro do wykorzystania na zakłady sportowe! Tylko teraz masz możliwość darmowego i praktycznego przetestowania bukmachera bet-at-home!

1) KLIKNIJ TUTAJ – zarejestruj konto gracza w bet-at-home!

2) Prześlij na adres admin@e-bukmacherzy.net wiadomość o tytule „5 Euro na start w bet-at-home” w treści podając ID swojego konta w bet-at-home.

Jeżeli okaże się, iż konto zostało założone prawidłowo, tj po kliknięciu w link z punktu 1, to otrzymasz od nas kod Vouchera!

Ilość voucherów jest ograniczona i o ich przyznaniu będzie decydować kolejność zgłoszeń! Liczą się tylko rejestrację z naszych linków!

Jako nowy gracz Bet-at-home, możesz również odebrać wspaniałe bonusy powitalne: 50% aż do 350 PLN na zakłady sportowe oraz 100% do 400 PLN w kasynie!

Aby odebrać swój bonus, postępuj według poniższych wskazówek:

-> Dokonaj depozytu. Aby otrzymać pełną kwotę bonusu na zakłady, tj 350 pln należy wpłacić co najmniej 700 pln.

-> W opcjach konta kliknij opcję „Skorzystaj z bonusu” a następnie wpisz kod bonusu FIRST – gotowe!

-> Natychmiast po aktywacji bonusu 50% wpłaconej kwoty zostanie dopisane do Twojego konta gracza (do maks. 350 PLN).

-> Aby otrzymać bonus w kasynie wystarczy zakupić żetony w banku kasyna. Wartość zakupionych żetonów zostanie automatycznie podwojona, maksymalnie o 400 pln!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy i Promocje i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.