Typer w ComeOn – 25.000 zł w puli nagród!

Weź udział w Typerze organizowanym przez bukmachera ComeOn typując rozstrzygnięcia w meczach 1 kolejki angielskiej Premier League! Traf co najmniej 8 wyników a otrzymasz swoją część z puli nagród, która wynosi aż 25.000 zł! Czas na oddanie typów upływa wraz z pierwszym gwizdkiem meczu Manchester United – Swansea, który planowany jest na 16.08.2014 – godz 13:45!

Typer w ComeOn – 25.000 zł w puli nagród!!

Jak wziąć udział w Typerze?

  1. Krok 1 – WYTYPUJ WYNIKI – Wytypuj wyniki spotkań 1 kolejki Premier League. Musisz wybrać wynik każdego ze spotkań i wykorzystać wszystkie 3 podwójne możliwości.
  2. Krok 2 – PODAJ DANE KONTA – Wpisz e-mail przypisany do konta na www.comeon.com. Nazwa użytkownika będzie wykorzystana wyłącznie w rankingu promocji i może być dowolna.
  3. Krok 3 – WYŚLIJ TYPY – Upewnij się, że zaznaczyłeś typy tak jak chciałeś i potwierdź kupon.

Aby być pełnoprawnym uczestnikiem Typera musisz jeszcze tylko zalogować się na Swoje konto w ComeOn i zagrać ZAKŁAD KWALIFIKOWANY, czyli zakład przedmeczowy na pierwszą kolejkę Premier League za min. 5 zł. po kursie min. 1.80. Musisz postawić ten zakład do godz. 13:44 dnia 16 sierpnia!

Nagrody:

1 Miejsce – Prawidłowe wytypowanie wyników 10 meczów – 12.500 zł. *
2 Miejsce – Prawidłowe wytypowanie wyników 9 meczów – 7.500 zł. **
3 Miejsce – Prawidłowe wytypowanie wyników 8 meczów – 5.000 zł. ***

* – Nagroda dzielona na wszystkich uczestników, którzy poprawnie wytypowali 10 spotkań.
** – Nagroda dzielona na wszystkich uczestników, którzy poprawnie wytypowali 9 lub 10 spotkań.
*** – Nagroda dzielona na wszystkich uczestników, którzy poprawnie wytypowali 8,9 lub 10 spotkań.

Przykład: Typując poprawnie 9 meczów, weźmiesz udział w podziale 7.500 zł. z graczami, którzy wytypowali 9 meczów oraz 5.000 zł. z graczami, którzy wytypowali 8.

Przeniesienie nagrody. Jeśli nikt nie wytypuje poprawnie 10 meczów danej kolejki to pula nagród w wysokości 12.500 zł. zostanie przeniesiona na następną kolejkę spotkań ligowych. Taka sama sytuacja będzie miała miejsce w przypadku puli nagród za 9 lub 8 typów.

Nie masz jeszcze konta w ComeOn – KLIKNIJ TUTAJ i zarejestruj się już dziś dając sobie tym samym możliwość udziału w typerze i szansę na wygranie!

Życzymy Powodzenia!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy Typerskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.