Zagraj w OddsRing już dziś!

Zarejestruj się w OddsRing z naszym kodem – „SUPERODDS„!
OddsRing

Zarejestruj się w OddsRing z naszym kodem – „SUPERODDS” i otrzymaj bonus 200% maksymalnie do kwoty 600 PLN, $200 lub €200 w zależności od waluty w jakiej założysz swoje konto!

Aby skorzystać z bonusu od pierwszej wpłaty 200% aż do 600 zł / $200 / €200 należy:

1) Zarejestrować konto w ODDSRING! Wypełnij krótki formularz rejestracyjny podając nasz specjalny kod bonusu: SUPERODDS.

2) Dokonaj pierwszej wpłaty! Jeżeli chcesz mieć możliwość zdobycia pełnego bonusu Twoja pierwsza wpłata musi być co najmniej w kwocie: 300 zł / $100 / €100 (w zależności od waluty w jakiej posiadasz konto w OddsRing).

3) Zdobywaj punkty i otrzymasz bonus! Bonus zostaje wypłacony na konto gracza automatycznie w momencie uzyskania wymaganej liczby punktów bonusowych.

W jaki sposób uwalniać bonus? Kwota bonusu wyrażona w zł x 8.33 – kwotę bonusu oraz liczbę wymaganych punktów bonusowych sprawdzisz w kalkulatorze na stronie OddsRing. Otrzymujesz 1 punkt bonusowy za każde 3 zł wygrane lub przegrane. Każdy postawiony przez Ciebie zakład powoduje, że coraz bliżej jesteś wypłaty swojego bonusu. Bez względu na kurs oraz bez względu na to, czy Twój kupon jest wygrany czy przegrany.

Przykład:
-> Dokonałeś depozytu w wysokości 300 zł;
-> Kwota bonusu = 2 x 300 = 600 zł;
-> Potrzebujesz zdobyć 600 x 8.33 = 5000 punktów bonusowych;
-> Oddajesz zakład za 50 zł po kursie 1.4, wygrywasz 20 zł -> otrzymujesz 6.66 punktów bonusowych;
-> Oddajesz zakład za 50 zł i przegrywasz -> otrzymujesz 16.66 punktów bonusowych;
-> Zdobywasz wymagane 5000 punktów bonusowych i otrzymujesz 600 zł bonusu.

Co ważne w przypadku bonusu w Oddsring, to to, że nie ma żadnych ograniczeń czasowych na uwolnienie bonusu, zarządzasz Swoimi środkami tak, jak chcesz. Możesz dokonywać wypłat i ponownych wpłat w dowolnym momencie a uzbierane przez Ciebie punkty bonusowe nie tracą swojej ważności!

OddsRing

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy i Promocje i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.