Rusza TYPER Premier League w ComeOn!

W sobotę, 08 sierpnia o godz. 13:45 meczem Manchesteru United z Tottenham zainaugurowany zostanie sezon 2015/16 angielskiej Premier League. W ComeOn rusza konkurs „TYPER 1X2”, gdzie zadaniem uczestników jest prawidłowe wytypowanie rozstrzygnięć danej kolejki ligi angielskiej. Minimalna pula nagród na jedną kolejkę to 25.000 zł! Zapraszamy do udziału!

25.000 zł. w puli nagród konkursu „TYPER 1X2” Ligi Angielskiej + 125.000 zł. w dodatkowej puli nagród!

Już jutro, tj. w sobotę 8 sierpnia meczem Manchesteru United z Tottenham zostanie zainaugurowany kolejny sezon angielskiej Premier League. Są to zdecydowanie najbardziej medialne rozgrywki, którym towarzyszy wiele promocji i konkursów organizowanych przez firmy bukmacherskie działające na licencjach Unii Europejskiej. Jednym z takich konkursów jest „TYPER 1X2” organizowany od zeszłego sezonu przez bukmachera ComeOn, w którym to naszym zadaniem jest wytypowanie rozstrzygnięć we wszystkich meczach danej kolejki a na tych co wytypują prawidłowo co najmniej 8 z 10 rozstrzygnięć czekają atrakcyjne nagrody pieniężne!

Jak zagrać?

Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją aby wziąć udział w konkursie:

1) Zarejestruj konto gracza w ComeOn. Jeżeli posiadasz już konto gracza w ComeOn to po prostu zaloguj się!

2) Przejdź na stronę konkursu TYPER 1X2 – KLIKNIJ TUTAJ.

3) Wytypuj wyniki spotkań w taki sam sposób jak w zakładach sportowych ComeOn. Musisz wybrać wynik każdego ze spotkań i wykorzystać trzy podwójne szanse.

4) Wpisz e-mail przypisany do konta gracza w serwisie comeon.com. Nazwa użytkownika będzie wykorzystana wyłącznie w rankingu promocji i może być dowolna.

5) Upewnij się, że zaznaczyłeś typy tak jak chciałeś i potwierdź kupon.

6) Postaw zakład kwalifikowany na ComeOn aby grać o nagrody w konkursie „TYPER 1X2”. Jest to zakład przedmeczowy na mecze danej kolejki Premier League za min. 25 zł zagrany przed startem pierwszego meczu danej kolejki. Zakład ten może być pojedynczy lub kombinacyjny z min. kursem 1.8!

Nagrody

Tak jak w poprzednim sezonie pula nagród na daną kolejkę to 25.000 zł. i dzielona jest między tych co trafnie wytypują 8, 9 lub 10 rozstrzygnięć w danej kolejce! W przypadku braku trafnych typowań pula przechodzi na następną kolejkę tworząc tym samym tzw. kumulację.

W tym sezonie jest również pula dodatkowa w wysokości 125.000 zł. Nagroda ta trafi do gracza/y, który oprócz prawidłowego wytypowania rozstrzygnięć we wszystkich meczach danej kolejki odpowie prawidłowo na pytanie konkursowe zadane przy okazji oddawania typów.

Szczegółowy regulamin


– Do odbioru nagród gwarantowanych uprawnieni są wyłącznie uczestnicy, którzy postawią zakład kwalifikowany na Comeon.com.
– Możesz dowolnie zmieniać swoje typy do rozpoczęcia pierwszego meczu w danej kolejce czyli do momentu zakończenia zbierania typów od graczy.
– Mecze można typować wyłącznie do rozpoczęcia pierwszego meczu w danej kolejce.
– Jeśli spotkanie ligowe nie odbędzie się, przeprowadzone zostanie losowanie w celu ustanowienia wyniku zastępczego. Liczba 10 losów zostanie podzielona na 1-wygraną gospodarzy, X-remis oraz 2-wygraną gości według kursów na to spotkanie. Np. przy kursach 1.50|3.20|2.60 Losy zostaną podzielone następująco 5-wygraną gospodarzy, 2-remis oraz 3-wygraną gości.
– Jeśli nie odbędzie się min. 3 lub więcej spotkań cała promocja jest anulowana.
– Jeden kupon na klienta. Wielokrotne kupony na różne adresy e-mail powodują dyskwalifikację.
– Nagrody są wypłacane na konto gracza ComeOn w następnym dniu po zakończeniu danej kolejki.
– Kursy aktualizowane są co 10 minut.
– Wyniki wszystkich kolejek Typer 1×2 można sprawdzić w zakładce Mój typer 1×2.
– ComeOn rezerwuje prawo do zmiany lub anulowania promocji w przypadku zaistnienia takiej konieczności spowodowanej działaniem sił wyższych lub pozostających poza kontrolą organizatora.
– Decyzje ComeOn są ostateczne w zakresie rozstrzygania sporów oraz przyznawania nagród w promocji.
– Dodatkowa pula nagród zostanie podzielona na graczy, którym uda się obstawić prawidłowo wynik 10 spotkań oraz dobrze odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Autor: admin

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy i Promocje, Konkursy Typerskie i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.