Darmowy konkurs typerski „Euro Typer”

Zapraszamy do udziału w kolejnym darmowym konkursie typerskim! Co tydzień do wygrania Freebety o wartości 25€ a w klasyfikacji generalnej czeka dodatkowo 250€ do podziału!

 

Darmowy Konkurs Typerski – Euro Typer!

Euro Typer to darmowy konkurs typerski, w którym trzeba jak najdokładniej wytypować wyniki bramkowe 8 wybranych meczów z najlepszych lig europejskich! Konkurs będzie składać się z 12 rund. Zwycięzca rundy otrzyma nagrodę w wysokości 25 Euro na konto u bukmachera Bet-At-Home. Dodatkowo na najlepszych w klasyfikacji generalnej całego konkursu (liczyć się będzie 9 najlepszych wyników z 12 rund) czekać będzie 250 Euro do podziału. Zwycięzca zgarnie 125 Euro, drugi otrzyma 75 Euro a trzeci 50 Euro!

Aby wziąć udział w konkursie zastosuj się do poniższych wskazówek:

1) Zarejestrować konto na naszym forum – KLIKNIJ TU!

2) Wpisać się na listę uczestników konkursu – KLIKNIJ TU – podając nick forumowy i PIN konta gracza w bet-at-home! Jeżeli nie masz jeszcze konta gracza w bet-at-home może jej założyć klikając TU. Co ważne nie musisz dokonywać żadnego depozytu by móc brać udział w konkursie i wygrywać nagrody! Wystarczy posiadać tylko konto gracza.

3) Oddać typy! KLIKNIJ TU i oddaj typy na pierwszą rundę konkursu – czas zakończenia przyjmowania typów 1 rundy upływa w sobotę, 2 listopada o godz 15:30!

4) Bądź aktywny na forum! Wymagamy choć minimalnej aktywności na forum – co najmniej 1 post (post nie związany bezpośrednio z konkursem) by twoje oddane typy uznać za ważne!

Szczegółowy regulamin konkursu oczywiście znajdziecie na forum! Zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy Typerskie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.