Boniek poleca: 400 zł Bonusu w Expekt!

Prezes PZPN – Zbigniew Boniek poleca bukmachera Expekt! Zarejestruj się w Expekt i skorzystaj z bonusu 100% od wpłaty! Bukmacher Expekt podwoi wartość Twojej pierwszej wpłaty maksymalnie do kwoty 400 zł! Zacznij przygodę z obstawianiem meczów już dziś!

 

Aby skorzystać z oferty powitalnej w Expekt należy:

1) Zarejestrować konto w Expekt! Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i aktywuj konto przy pomocy linku zawartego w e-mailu wysłanym na Twój adres e-mail podany podczas rejestracji.

2) Dokonaj pierwszej wpłaty! Twój pierwszy depozyt zostanie podwojony maksymalnie do kwoty 400 zł. Czyli np. wpłacając 400 zł będziesz dysponował budżetem w wysokości 800 zł! Minimalna kwota depozytu kwalifikującego się do promocji to 15 zł.

Z bonusu 100% do 400 zł mogą skorzystać tylko gracze, którzy zarejestrowali się w Expekt po 8 października 2013 roku! Aby skorzystać z powyższego bonusu, środki musisz wpłacić przy pomocy przelewu bankowego lub karty kredytowej/debetowej. Wpłata przy użyciu e-portfela (Moneybookers/Skrill, Neteller) nie uprawnia do skorzystania z oferty podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu Expekt.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy i Promocje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.