Darmowy zakład na Ligę Mistrzów!

Obstawiaj mecze Ligi Mistrzów w bet365.com i odbierz swój darmowy zakład! Postaw zakład przedmeczowy na dowolny mecz Ligi Mistrzów rozgrywany we wtorek lub środę, a otrzymasz od bet365 darmowy zakład na żywo, na taką samą stawkę jak twój zakład przedmeczowy do kwoty 40 PLN, 10 € lub 20 $ w zależności od tego w jakiej walucie masz swoje konto.

Liga Mistrzów wkracza w decydującą fazę rozgrywek grupowych. W czwartej rundzie spotkań wiele drużyn powalczy o zapewnienie sobie udziału w fazie pucharowej, inne o to by te szanse wciąż pozostały realne. Poznamy zapewne też pierwsze drużyny, które całkowicie stracą szansę na awans do dalszego etapu rozgrywek. W związku z tym, aby zwiększyć emocje, bet365 oferuje fantastyczny zakład za darmo.

Co zrobić by odebrać darmowy zakład od bet365.com:

  1. Krok 1 – Zaloguj się – kliknij tu, lub jeśli nie posiadasz jeszcze konta w bet365 – otwórz je – klikając tu.
  2. Krok 2 – Postaw zakład przedmeczowy na dowolny mecz z 16 rozgrywanych w ramach Ligi Mistrzów we wtorek lub środę.
  3. Krok 3 – Po rozpoczęciu meczy, postaw zakład na żywo na dowolny z meczów Ligi Mistrzów w tej rundzie spotkań. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to bet365 zwróci Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (aż do 40 PLN lub w kwocie odpowiedniej dla innych walut).

Przykład: Przed meczem zawieramy zakład prosty na mecz Real Madryt – Borussia Dortmund za kwotę 40 zł. W trakcie trwania meczów – zawieramy zakład na żywo – która drużyna zdobędzie następnego gola w meczu Man City – Ajax za kwotę również 40 zł. Jeżeli nie trafimy naszego zakładu na żywo dostaniem zwrot 40 zł od bet365.

Nasz główny typ, grany dość mocno, na czwartą rundę fazy grupowej:

Manchester City – Ajax Amsterdam | opcja: Manchester City | kurs: 1,44 (kurs bet365)

Zapraszamy do dyskusji na forum oraz życzymy wysokich wygranych!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy i Promocje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.