LM: Legia Warszawa walczy o historyczny sukces!

Już dziś o godz. 20:45 zostanie rozegrany pierwszy mecz IV rundy Eliminacji Ligi Mistrzów. Mistrz Polski – Legia Warszawa zagra na wyjeździe z mistrzem Rumunii – Steaua Bukareszt. Bez wątpienia będzie to najważniejszy dwu mecz w polskiej piłce klubowej w tym roku!

IV runda eliminacyjna do Ligi Mistrzów

Dziś wieczorem warszawska Legia rozpocznie walkę o największy sukces polskiej piłki klubowej XXI wieku. Po wyeliminowaniu mistrzów Walii w drugiej rundzie i mistrzów Norwegii w trzeciej rundzie, tym razem przyjdzie zmierzyć się z mistrzem Rumunii, zespołem Steaua Bukareszt, który to jest jak najbardziej w zasięgu Mistrza Polski.

Wszystko wskazuję na to, iż legioniści w pierwszym meczu zagrają bez swojego podstawowego prawego obrońcy – Bereszyńskiego, po za tym wszyscy pozostali gracze powinni być do dyspozycji trenera.

Obserwując kursy na ten mecz jednego z najbardziej popularnych bukmacherów, można wysnuć wnioski iż w pierwszym meczu to gospodarze są faworytem i to na ich zwycięstwo zawierane są zakłady, gdyż startowy kurs w wysokości 1,85 spadł do poziomu 1,61. Kierując się rozsądkiem zapewne również postawiłbym na zwycięstwo Rumunów w tym meczu, jednak całym sercem będę za Warszawiakami, gdyż ich ewentualny awans do Ligi Mistrzów byłby naprawdę wielkim wydarzeniem w polskiej piłce klubowej.

Innym dziś rozegranym meczem w tej fazie eliminacji, który zapewne interesuję nie tylko mnie ale również innych polskich fanów będzie mecz Fenerbahce z Arsenalem. Mam nadzieję, że Londyńczycy zapomnieli już o sobotniej wpadce na inaugurację w Premiership i zagrają na miarę swoich możliwości i zrobią pierwszy krok ku fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Jak widać dzisiejszy wieczór zapowiada się bardzo emocjonująco. Namawiam do trzymania kciuków za Legię wszystkich kibiców piłkarskich. Ich sukces będzie nie tylko sukcesem Legii Warszawa ale całej polskiej piłki!

Autor: master_yoda

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.