Obstawiaj mecze tenisa w BetClic.com

Tenisowy konkurs w BetClic.com! Postaw zakład na tenisa i wygraj freebet o wartości 2000 zł ( łączna pula konkursu to 6000 zł! ). Już niebawem w Londynie rozpocznie się turniej tenisowy, w którym udział wezmą czołowi tenisiści świata. Czy uda Ci się zająć miejsce w TOP 8 najlepszych graczy i wygrać freebety?

 

Od 2 do 12 listopada, w Betclic.com fani tenisa mogą zdobyć nagrody warte łącznie 6.000 zł w postaci freebetów!

Co zrobić by wziąć udział w konkursie:

  1. Krok 1 – Masz już konto – zarejestruj się bezpośrednio do konkursu – kliknij tu. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Betclic – otwórz je.
  2. Krok 2 – Stawiaj jak najwięcej zakładów na tenisa (maksymalna stawka 800 zł za zakład) o kursie co najmniej 1,50. Możesz stawiać zakłady na żywo, przedmeczowe, pojedyncze lub wielokrotne!
  3. Krok 3 – Zbieraj punkty za zagrane zakłady: jeśli Twój zakład będzie trafiony, za każde wygrane EUR zdobędziesz 2 punkty; jeśli Twój zakład nie będzie trafiony, za każde postawione EUR otrzymasz 1 punkt

Nagrody zostaną wypłacone dla najlepszych 8 graczy:
1 Miejsce – freebet 2000 zł
2 Miejsce – freebet 1600 zł
3 Miejsce – freebet 800 zł
4 Miejsce – freebet 600 zł
5 Miejsce – freebet 400 zł
6 Miejsce – freebet 300 zł
7 Miejsce – freebet 200 zł
8 Miejsce – freebet 100 zł

Oczywiście przed przystąpieniem do konkursu zalecamy zapoznanie się z pełnym regulaminem dostępnym na stronie betclic.com.

Życzymy wysokich wygranych i zapraszamy do dyskusji na forum!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy Typerskie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.