Odbierz VOUCHER do Bet-at-home!

Nasza współpraca z bukmacherem bet-at-home zaowocowała tym, iż mamy do rozdania, aż 30 voucherów o wartości 5 Euro! Zarejestruj się już dziś w Bet-at-home, dokonaj choćby minimalnego depozytu i odbierz swój Voucher o wartości 5 Euro!

Odbierz VOUCHER o wartości 5 EURO do Bet-at-home!

Co zrobić by otrzymać 5 Euro Voucher?

1) KLIKNIJ TUTAJ – zarejestruj konto gracza w bet-ath-home!

2) Dokonaj choćby minimalnej wpłaty na swoje konto gracza!

3) Prześlij na adres admin@e-bukmacherzy.net lub odwiedź wątek na forum poświęcony Voucherom w bet-at-home (KLIKNIJ TUTAJ) i podaj ID swojego konta w bet-at-home – jeżeli okaże się, iż zostały spełnione dwa powyższe warunki to otrzymasz od nas kod Vouchera!

Ilość voucherów jest ograniczona i o ich przyznaniu będzie decydować kolejność zgłoszeń! Liczą się tylko rejestrację z naszych linków!

Jako nowy gracz Bet-at-home, możesz również odebrać wspaniałe bonusy powitalne: 50% aż do 350 PLN na zakłady sportowe oraz 100% do 400 PLN w kasynie!

Aby odebrać swój bonus, postępuj według poniższych wskazówek:

-> Dokonaj depozytu. Aby otrzymać pełną kwotę bonusu na zakłady, tj 350 pln należy wpłacić co najmniej 700 pln.

-> W opcjach konta kliknij opcję „Skorzystaj z bonusu” a następnie wpisz kod bonusu FIRST – gotowe!

-> Natychmiast po aktywacji bonusu 50% wpłaconej kwoty zostanie dopisane do Twojego konta gracza (do maks. 350 PLN).

-> Aby otrzymać bonus w kasynie wystarczy zakupić żetony w banku kasyna. Wartość zakupionych żetonów zostanie automatycznie podwojona, maksymalnie o 400 pln!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy i Promocje i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.