Wygraj piłkarską wycieczkę do Brazylii w Sportingbet!

Graj zakłady akumulowane w składające się z 3 lub większej ilości zdarzeń i wygraj wycieczkę na Mundial w Brazylii o wartości 15.000 PLN! W promocji czekają również inne nagrody jak: 40 x Apple iPad Air, 200.000 PLN w nagrodach gotówkowych oraz 200.000 darmowych spinów w kasynie na automacie Gonzo’s Quest!

Wyścig do Brazylii w Sportingbet.com

Wygraj piłkarską wycieczkę do Brazylii i wiele, wiele innych nagród w najnowszej akcji promocyjnej Sportingbet związanej ze zbliżającym się Mundialem w Brazylii! Łącznie odbędzie się, aż 20 tygodniowych rund co przekłada się na 20 okazji na główną wygraną!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WYŚCIGU DO BRAZYLII?

Wystarczy zalogować się na swoje konto bądź zarejestrować konto gracza w sportingbet (o ile jeszcze takiego konta nie mamy) i już jesteśmy w grze! Teraz jedyne co musisz robić to obstawiać akumulatory w sportingbet z 3 i więcej składowych za min. stawkę 5 PLN.

JAK ZDOBYWAĆ PUNKTY?

Każdy wygrany kupon przynosi Ci punkty. Kurs łączny akumulatora = Twoje punkty. Maksymalnie można zdobyć 50 punktów dziennie.

ILE WYGRANYCH KUPONÓW DZIENNIE SIĘ LICZY?

Tylko jeden wygrany kupon na dzień liczy się do promocji – ten z największym kursem.

JAK OKREŚLA SIĘ WYGRANYCH KAŻDEJ TYGODNIOWEJ RUNDY?

Sumowane są punkty (kurs najwyższego, wygranego akumulatora) za każdy dzień grania. Im więcej punktów, tym lepsze nagroda!

JAK MOGĘ ZDOBYWAĆ CODZIENNE PUNKTY BONUSOWE?

Obstaw minimum TRZY akumulatory (3 lub więcej składowych) za min. 5 PLN w ciągu dnia, a otrzymasz 10 punktów bonusowych. Możesz otrzymać maksymalnie 70 punktów bonusowych w każdej tygodniowej rundzie.

Pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie Sportingbet.com!

Autor: admin
Źródło: www.sportingbet.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy i Promocje i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.