Co z tym końcem świata?

Dziś podobno koniec świata? Tak spoglądam przez okno i wnioskuję, że skoro tak wygląda koniec świata to dla mnie może on kończyć się codziennie:). Wróćmy jednak do meritum i ostatniej serii spotkań w tym roku na francuskich boiskach. Dziś zdecydowałem się zagrać dwa, w miarę łatwe spotkania z ładnymi kursami…

Warto chyba skorzystać z dobrej passy PSG i wygrać razem z nimi tego piątkowego wieczoru. Drużyna z Parku Książąt zagra na wyjeździe z trzynastym Brest i raczej nikt się nie spodziewa innego wyniku jak zwycięstwa PSG.

Pozostając przy francuskiej piłce, kolejnym spotkaniem przeze mnie wybranym na dzisiejszy wieczór jest mecz tamtejszej Ligue 2 gdzie Guingamp będzie podejmować Ajaccio. Gospodarze po 2 remisach muszą wygrać jeśli chcą utrzymać swoje wysokie trzecie miejsce i liczyć się w walce o awans. Ajaccio na ostatnie 6 meczy wygrało zaledwie jedno spotkanie u siebie ze słabiutkim Laval.

Na dziś proponuję więc kupon składający się z dwóch mecz o ładnym kursie łącznym 2,56.

Francja Ligue 1
Stade Brestois 29 – Paris Saint Germain
Typ: PSG kurs 1,6

Francja Ligue 2
EA Guingamp – Ajaccio GFCO
Typ: Guingamp kurs 1,6

Jako autor tego wpisu zapraszam również na forum i mój blog typera – „Wygrywaj z Pablem”. Można tu wspólnie podyskutować o wybranych typach na dziś jak i na kolejne dni. Zapraszam!

Szukasz bukmachera z dobrą ofertą na start? Zarejestruj się i odebrz 350 PLN bonusu od bet-at-home! Zajrzy w zakładkę o bet-at-home i zapoznaj się z opisem tej firmy lub kliknij bezpośrednio na baner obok by otworzyć konto. A pod tym linkiem znajdziesz informacje o bonusie jak i poznasz opinie o bet-at-home.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje Sportowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.