Kombo Ubezpieczenie w ComeOn

Kto z nas w swojej przygodzie z obstawieniem meczy nie miał sytuacji, że wygrana za wysłany kupon przepadała bo nie wszedł nam tylko jeden mecz? Ja tak miałem wiele razy… Dziś jest jednak szansa zapobiegania takim sytuacją dzięki promocji jak „Kombo Ubezpieczenie” przygotowanej u bukmachera ComeOn!

„Ubezpieczenie Kombo” – Prawie trafiłeś? Comeon Zwraca stawkę zakładu!

Comeon to nowy bukmacher działający na polskim rynku. Jednak swoimi działaniami, sprawia iż coraz większa grupa graczy postanawia mu zaufać i to właśnie za jego pośrednictwem obstawiać wyniki zdarzeń sportowych. Reklamująca się na sportowym kanale Eurosport oraz korzystająca z wizerunku Romana Kołtonia firma robi wszystko by ich produkt był jak najbliższy użytkownikom serwisu.

Nie inaczej jest w przypadku promocji „Kombo Ubezpieczenie”. Promocja skierowana jest do graczy wysyłających kuponu z czterema lub większą ilością zdarzeń. W przypadku sytuacji gdy kupon przegramy tylko dla tego, że nie wszedł nam jeden mecz – otrzymujemy zwrot naszej stawki!

Szczegółowe Warunki Promocji:
1. Postawione na wydarzenia futbolowe w systemie 1X2 końcowy wynik (live lub normalne).
2. Z 4 lub więcej wyborami.
3. Z każdym z wydarzeń o kursie co najmniej 1.5.
4. Za 40 PLN lub więcej (€10).
5. Tylko JEDEN nie trafiony typ.

Jeżeli Twój zakład spełnia powyższe kryteria wyślij e-mail na comboinsurance@comeon.com z numerem zakładu i nazwą użytkownika. Zwroty wypłacane są w piątki na konto gracza.

Nie masz jeszcze konta w ComeOn – jest to najlepszy moment by je otworzyć – KLIKNIJ TEN LINK. Na nowych graczy czeka dodatkowo bonus powitalny do kwoty 200 pln do wykorzystania na zakłady sportowe i kasyno.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy i Promocje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.