100 PLN Bonusu Powitalnego w Betsafe

Zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez bukmachera Betsafe, którego twarzą od pewnego czasu jest Robert Burneika – Hardcorowy Koksu! Betsafe wszystkim nowym graczom oferuje bonus 100% do kwoty 100 PLN. Na betsafe.com nie ma lipy!

100 PLN Bonusu Powitalnego w Betsafe

Otrzymać go jest bardzo łatwo. Wystarczy, że otworzysz konto i dokonasz pierwszej wpłaty. Następnie musisz przejść do zakładki „dostępne bonusy”, która znajduje się w prawym górnym rogu i wybrać bonus sportowy. Bonus zostanie przyznany ci natychmiast.

Bonus możesz użyć w całych zakładach sportowych oraz zakładach na żywo.

Maksymalnie można otrzymać 100 PLN na jednego użytkownika lub konto. Bonus razem z depozytem muszą być obrócone w zakładach sportowych lub zakładach na żywo minimalnie 6 razy przy kursie 2,00 albo wyższym zanim będziesz chciał wypłacić środki lub przeznaczyć na inne gry.

Obrót w pokerze i kasynie nie wlicza się do warunków obrotu. Bonus wygasa po 90 dniach jeśli się go w pełni nie użyje. Ten bonus jest dostępny dla graczy z Polski.

Pamiętaj by zapoznać się ze szczegółowym regulaminem bonusu powitalnego, który dostępny jest na stronie betsafe.com.

Szukasz innych bonusów powitalnych – zajrzyj na zakładkę bonusy bukmacherskie i skorzystaj z ofert przygotowanych przez inne firmy bukmacherskie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bonusy i Promocje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.